В дошкільному навчальному закладі

Лазаренко Ольга Володимирівна.

Освіта: повна вища педагогічна,

"Спеціаліст І категорії",

педагогічний досвід: 24 роки.

Методична робота дошкільного навчального закладу

ведеться у таких напрямках:

• підвищення професійної компетентності вихователів;
  • знайомство і впровадження інноваційних  освітніх технологій;
  • створення атмосфери творчості;
  • вивчення особистісних особливостей вихователів для кращої організації їх роботи;
  • методика розвивального читання Людмили Шелестової (посібник "Вчимося читати");
  • використання педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського (навчально-методичний посібник "Невичерпне джерело "Чистої криниці").

Завдання педагогічного колективу

на 2017/2018 навчальний рік

1.     Спрямувати освітній процес на: максимальне охоплення дітей, в тому числі з особливими освітніми потребами, дошкільною освітою та надання їм якісних освітніх послуг; реалізацію Закону України "Про дошкільну освіту", Базового компоненту дошкільної освіти, Програми розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля", спеціальних та парціальних програм рекомендованих Міністерством освіти і науки; продовжити роботу щодо організації сучасного освітнього середовища дошкільного навчального закладу, сприятливого для формування гармонійно розвиненої особистості та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини; забезпечити наступність у реалізації завдань духовного, патріотичного, трудового виховання між дошкільною та початковою ланками освіти.

2.     Продовжувати формування елементарної компетенції з питань здорового способу життя на основі еколого-валеологічного виховання дітей, враховуючи педагогічну спадщину В.О.Сухомлинського.

3.     Вдосконалювати роботу з мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку як під час освітнього процесу, так і через ігрову діяльність в повсякденному житті.

4.     Здійснювати патріотичне виховання, формування національного типу особистості шляхом залучення дітей до культури та народного мистецтва нашої країни.