welcome

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ТА УМОВИ ВЛАШТУВАННЯ ДІТЕЙ В ДИТЯЧИЙ САДОК

У БІЛІЙ ЦЕРКВІ ВІДСУТНЯ ЧЕРГА

НА ВЛАШТУВАННЯ ДІТЕЙ У САДОЧОК

Розпочалася комплектація дошкільних навчальних закладів і формування нових груп на 2018/2019 навчальний рік.

Враховуючи потреби громадян міста, з метою урегулювання питання щодо доступності та наповнюваності  дошкільних закладів міста функціонують  територіальні  комісії управління освіти і науки  Білоцерківської міської ради з влаштування дітей у дошкільні заклади, що гарантує доступність для кожного громадянина освітніх послуг, які надаються мережею комунальних дошкільних закладів міста.

Спеціалісти управління освіти і науки  централізовано вирішують питання зарахування дитини до дошкільного закладу, який відповідатиме вимогам батьків. При формуванні нових груп ураховується фактична відвідуваність закладу та потужність групових приміщень.

Для отримання направлення в дошкільний заклад батькам дитини або особам, як їх заміняють, необхідно надати  оригінал свідоцтва про народження дитини і власноруч написану заяву.

Таким чином, забезпечено необхідні умови для унеможливлення ство­рення черги, якої в освітній системі Білої Церкви, на відміну від інших міст і районів не лише Київської області, ніколи не було.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Комплектування дошкільного навчального закладу

(ясла-садка) комбінованого типу №26 "Струмочок"

на 2018/2019 навчальний рік (з 01.09.2018 р.)

буде проводиться Комісією управління освіти і науки

Білоцерківської міської ради

у приміщенні дитячого садка

№28 "Горобинонька" (вул. Тараса Шевченка, 58)

29 березня 2018 року

Оформлення направлень у заклади дошкільної освіти проводиться на підставі документів:

О Г О Л О Ш Е Н Н Я!

Надаємо інофрмацію про комплектування інших закладів дошкільної освіти м. Білої Церкви на 2018/2019 н.р.

Інформація_про_комплектування.doc

Ми з радістю чекаємо на Вас !