1-01.800x600w

АБЕТКА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

ТА ДОРОЖНЬОГО РУХУ

stend

У межах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та з метою формування у дітей відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розуміння та оцінки небезпеки; безпечної поведінки вдома, на вулиці та в повсякденному житті у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) комбінованого типу №26 "Струмочок" 17 листопад 2017 року було проведено розвагу «Абетка пожежної безпеки та дорожнього руху» під керівництвом музичного керівника Бевзюк О.І. та вихователів старших груп «Калинка» Іваніцької Л.П., «Волошка» Горбач О.Ю. Під час розваги дітей навчали негативному ставленню до гри із сірниками, та вчили знаходити вихід із небезпечних ситуацій на дорозі.

DSCN3629                                                                                        DSCN3631

DSCN3614                                                                                        DSCN3617

DSCN3622                                                                                     DSCN3635

Обережним, друже будь -

Скрізь, завжди, і всюди.

Як уважним будеш ти  -

не потрапиш до біди !

Кожного року у квітні місяці в нашому дошкільному навчальному закладі проходить "Тиждень безпеки", де вихованці закладу показують свої знання та вмінняз правил пожежної безпеки, правил дорожнього руху і т.д.

ОБЖД

IMG 5991 IMG 5995