1296077365 medsestra

Шановні батьки!

На цій сторінці Ви можете дізнатися корисні поради від медичних працівників дошкільного навчального закладу:

Ващенко Ольги Петрівни - освіта: середня спеціальна, "Спеціаліст вищої  категорії", стаж роботи: 23 роки.

Погребної Катерини Володимирівни - освіта: середня спеціальна, стаж роботи: 10 років.

Як імунізація захищає дітей від хвороб?

2259563-vakcynacia

Вакцинація стимулює організм людини для успішної протидії мікроорганізмам (бактеріям і вірусам), які викликають багато серйозних захворювань у людей, Після введення вакцини вона запускає відповідну реакцію організму, яка дозволяє дитині успішно чинити опір мікроорганізмам, якими дитина могла заразитися з навколишнього середовища чи безпосередньо від хворої людини. Для формування безпечного рівня захисту вводять різну кількість доз різних вакцин. Деякі вакцини забезпечують захист на все життя, а для деяких необхідно вводити «бустерні» дози в старшому віці (ревакцинація),систему.

Антигени у вакцинах отримують з самих мікроорганізмів. На фармацевтичному підприємстві ці мікроорганізми послаблюють або вбивають, щоб вони не могли викликати захворювання. Хоча вакцини містять лише незначну частину антигенів, з якими діти стикаються у своєму середовищі щодня, вони сприяють виробленню антитіл, які необхідні для боротьби з захворюваннями, проти яких їм було зроблено щеплення.

Діагностика_порушення_постави_у_дітей_дошкільного_віку.doc

значення_вітамінів_для_нормального_розвитку_дитини.doc