Vikovi.doc1339575849 logoped

Шановні батьки!

На цій сторінці Ви можете дізнатися корисні поради від вчителів-логопедів дошкільного навчального закладу:

Коломієць Ольги Віталіївни - освіта: повна вища спеціальна, педагогічний стаж: 7 років.

Копия DSCN2425

Пашкової Наталії Борисівни - освіта: повна вища спеціальна, "Спеціаліст вищої категорії", педагогічний стаж: 33 роки.

DSCN0223

Працює за спеціальною програмою "Корекція мовлення та емоційно-вольової старших дошкільників із ФФНМ та ЗНМ засобами арт-терапії" .

Програма спрямована на подолання порушень лексико-граматичної та фонетико-фонематичної сторони мовлення у дітей з порушенням мовлення (ФФНМ та ЗНМ), формування мовленнєвої компетентності старших дошкільників; формування психологічного та фізичного здоров′я дітей, усвідомлення потреби у здоровому способі життя, емоційно позитивного ставлення до життя. Сутність програми з використання арт-терапії полягає у терапевтичному і корекційному впливі на дитину й проявляється у реконструюванні психотравмуючої ситуації з допомогою художньо-творчої діяльності, виведенні переживаня на зовнішню форму через продукт художньої діяльності. У процесі використання арт-терапії створюються сприятливі умови для розкриття потенційних можливостей кожної дитини.

Арт-терапія_як_спосіб_самовираження.doc

Мовні_ігри_та_забави.doc